avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratie 100 la ghiseu
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratie 100 la ghiseu

buna ziua,

pentru depunerea declaratiei 100 la ghiseu se foloseste varianta pdf existenta pe anaf.ro? in varianta existenta acum nu pot selecta creanta fiscala.
se depune doar format pe hartie?


multumesc,
Cel mai recent răspuns: tommy22 , utilizator 18:17, 19 Ianuarie 2014
Programul il descarcati de la adresa [ link extern ]
asa am facut,dar nu inteleg de ce creanta pe care o selectez nu-mi ramane salvata.
multumesc
tommy22 a scris:

asa am facut,dar nu inteleg de ce creanta pe care o selectez nu-mi ramane salvata.
multumesc



dati-ne mai multe detalii, ce creanta ati selectat?
am selectat imp pe ven micro.
Asigurati-va ca ati completat in primul rand perioada de raportare(luna/anul) si datele firmei (nume, CIF), dupa care selectati creanta respectiva.
Ultima modificare: Vineri, 17 Ianuarie 2014
LauraMorar, utilizator

Alte discuții în legătură

Declaratie 100 srl-d ionam_2002 ionam_2002 Buna ziua, Am infiintat un SRL-D in luna mai si trebuie sa depun declaratia 100 pt impozitul pe venit. Pana la 30 iunie nu am angajati. Nu am mai depus ... (vezi toată discuția)
Firma noua, declaratia 010 (help) ElenaComanescu ElenaComanescu Buna ziua, Am infiintat de curand un SRL-D si am intrebat la Adm.financiara ce sa depun si mi-a zis 010 si 100 si sa angajez 2 persoane in 60 de zile ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratie 100 jacko jacko Buna ziua, am un srl microintreprindere infiinat de doua luni, fara angajati, administrator si asociat unic. Pana pe 25 trebuie sa depun declaratia 100. Stiu ... (vezi toată discuția)