Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratie 100 la ghiseu
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratie 100 la ghiseu

buna ziua,

pentru depunerea declaratiei 100 la ghiseu se foloseste varianta pdf existenta pe anaf.ro? in varianta existenta acum nu pot selecta creanta fiscala.
se depune doar format pe hartie?

multumesc,
Programul il descarcati de la adresa [ link extern ]
asa am facut,dar nu inteleg de ce creanta pe care o selectez nu-mi ramane salvata.
multumesc
tommy22 a scris:

asa am facut,dar nu inteleg de ce creanta pe care o selectez nu-mi ramane salvata.
multumesc

dati-ne mai multe detalii, ce creanta ati selectat?
am selectat imp pe ven micro.
Asigurati-va ca ati completat in primul rand perioada de raportare(luna/anul) si datele firmei (nume, CIF), dupa care selectati creanta respectiva.
LauraMorar, utilizator