Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Cursul de schimb pentru microintreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Cursul de schimb pentru microintreprindere

Buna ziua,
Pentru determinarea echivalentului în euro, a plafonului de 65.000 euro prevazut pentru microîntreprinderi,care este cursul de schimb pentru 31.12.2013?
Multumesc!
Cursul valabil la 31.12.2013 (comunicat de BNR la 31.12.2013) :
4,4847 lei pentru un euro

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Follow us: Avocatnetro on Facebook
Multumesc frumos!