Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Situatie de incompatibilitate sau nu?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Situatie de incompatibilitate sau nu?

Primaria scoate la licitatie pentru inchiriere o suprafata de teren.Un functionar public ce lucreaza in cadrul primariei respective poate participa la licitatie?
Multumesc
Legea 7/2004, art.19
multumesc