Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Recomandare avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Recomandare avocat

imi poate recomanda cineva un avocat din Galati ? va multumesc !!!!:)
Nu ati citit Regulamentul de postare :) Ati fi vazut ca nu se fac recomandari pe forum.

Gasiti aici Catalogul consultantilor:
www.avocatnet.ro/content/con...
Selectati judetul Galati, profesia Avocat si eventual domeniul (Drept civil, penal etc.). Daca gasiti pe cineva scrieti-i un mesaj privat sau trimiteti-i o cerere de consultanta.
Ares-3, moderator
multumesc! dar as prefera un avocat recomandat