avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 712 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat in Oradea
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat in Oradea

Buna caut un avocat in Oradea cu care m-as putea consulta intr-o problema de familie despre custodia unui copi
Cautati utilizand din meniu "Instrumente utile" sectiunea "catalogul consultantilor".

www.avocatnet.ro/content/con...
:rtfm:Interventie moderator
Regulamentul forumului interzice recomandarea unui avocat.

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
Catalogul consultantilor este structurat pe judete , profesie si domeniu, astfel ca puteti cauta un avocat din jud. Bihor care sa va ajute in problema dvs.
www.avocatnet.ro/content/con...
www.avocatnet.ro/content/bc

Multumesc pentru intelegere.
scuzati-ma nu am stiut.va spun sincer nu am citit regulamentul ci repede am vrut sa ma consult cu un avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Date contact avocat specializat in dr. familiei Alina Brrr Alina Brrr Buna, Solicit datele de contact pentru contractarea unui avocat specializat pe drepturi familiale. (vezi toată discuția)
Caut avocat in bucuresti - distrugere masina -recuperarea daunelor materiale lwayer lwayer mi-a fost distrusa masina, persoana a fost identificat, acum caut un avocat in bucuresti pentru a recupera pagubele (vezi toată discuția)
Recomandare avocat in domeniul imobiliar pavlovici pavlovici Va rog sa imi recomandati un avocat bun in domeniu imobiliare. Va multumesc! (vezi toată discuția)