Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat in Bucuresti - distrugere masina ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat in Bucuresti - distrugere masina -recuperarea daunelor materiale

mi-a fost distrusa masina, persoana a fost identificat, acum caut un avocat in bucuresti pentru a recupera pagubele
:rtfm:Interventie moderator
Regulamentul forumului nu permite recomandarea unui avocat .
pct.2.6.
In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
1.-prin alegerea unui consultant din Catalogul consultantilor
www.avocatnet.ro/content/con... =

2.- prin mesageria privata sau

3.-prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc%...

Avand in vedere cele aratate mai sus prezentul topic se va inchide,
Multumesc pentru intelegere.