Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate

buna ziua am o intrebare am iesit la pensia de invaliditate gradul2 in decembrie 2013,cu cancer de toate tipurile,mamar,osos,la creier pot sa cer schimbarea gradului de invaliditate. va multumesc anticipat si sanatate tuturor
Puteti cere, dar sper ca nu vreti sa treceti in gr 3? Nu v-as sfatui sa faceti acest lucru.