Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Noul cod - evaziune
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Noul cod - evaziune

buna seara in legatura cu noul cod penal,dc este condamnat la 3 ani cu executare pentru evaziune si deja a executat un an poate beneficia de noul cod si cum? multumesc

Evaziunea este prevazuta in Legea 241/2005, nu va ajuta in nici un fel N.C.P.
multumesc