Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Audiere martor membru comisie de disciplina
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Audiere martor membru comisie de disciplina

Am urmatoarea situatie: poate fi audiat ca martor pentru angajator o persoana care a fost memebru al comisiei de disciplina, intr-un litigiu ce are ca obiect anularea deciziei de sanctionare disciplinara?

Multumesc
Da, poate fi martor acea persoana.