Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Termen de depunere 31.12.2013
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Termen de depunere 31.12.2013

Buna ziua,
As dori sa stiu care este termenul limita de depunere a bilantului la 31.12.2013, am o firma neplatitoare de tva cu cifra de afaceri de 10.000 ron, trebuie sa depun toate formularele si anexele la bilant?
Va multumesc!
nina-iza, utilizator
Termenul de depunere este 30 mai 2014. Cititi detalii la adresa www.avocatnet.ro/content/art...