Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Caine agresiv talie mare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Caine agresiv talie mare

Cum sa fac ? Am un vecin cu un caine ciobanesc mioritic care nu il tine legat nici in tarc . De cate ori trec pe drum sare pe gard si musca din poarta . Am fost muscata eu si copilul dar nu avem prea multe zile de ingrijiri medicale . Copilul este stresat . CE SA FAC ? CE LEGE AR FI PENTRU EL ?
Sesizati oficial serviciul politia animalelor din cadrul politiei responsabile domiciliului dv
Va rog , nu am inteles exact unde trebuie sa ma adresez ... La politie am fost . Avem deja un proces pe rol , dar cainele tot acolo este si nu se poate trece pe drum .
Aveti dreptul sa sesizati oficial ,fie politia responsabila domiciliului dv,fie serviciul specializat din primaria locala