Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... arhiva ufrma(jmea) galati
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

arhiva ufrma(jmea) galati

stie cineva unde pot gasi arhiva ufrma(jmea) galati, am lucrat acolo si vreau sa ma pensionez, am nevoie de niste acte…
Incercati la Direcţia Judeţeană Galati a Arhivelor Naţionale
Adresa: Galaţi, Str. Constructorilor nr. 2, cod 800360, jud. Galaţi
Telefon: 0236/436114
Fax: 0236/436114
E-mail: galati.an@mai.gov.ro