Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva ?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva ?

Arhiva care era la Turda , pe langa apa Aries . cu acte de la I A S (gostat ) Zau de campie , si Mihesu de campie , a-mi trebue acte pentru pensie . Antrebare unde o pot gasi ? un nr de telefon daca se poate . Va multumesc .
Incercati la Directia Judeteana Cluj a Arhivelor Nationale.
Cluj-Napoca, Str. Mihail Kogălniceanu nr. 10, cod 400084, jud. Cluj
Telefon: 0264/598 979
Fax: 0264/598 979
E-mail: cluj.an@mai.gov.ro
am sa ancerc multumesc .
Am gasit an Turda , str Petru Moior nr 4. pe langa raul Aries . Multumesc fff mult .