Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei intreprinderi ...

Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei intreprinderi I.P.P.S.C. Cluj Napoca ?
Adresati-va:
Serviciului Județean Cluj al Arhivelor Naționale
Adresa: Cluj-Napoca, Str. Mihail Kogălniceanu nr. 10, cod 400084, jud. Cluj
Telefon: 0264/598 979
Fax: 0264/598.979
E-mail: cluj@arhivelenationale.ro
Caut cartea de munca dar acolo la arhive nacionales nu detin carti de munca
Ei va pot spune unde se afla arhiva ...