avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 379 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei intreprinderi ...

Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei intreprinderi I.P.P.S.C. Cluj Napoca ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:26, 17 Februarie 2022
Adresati-va:
Serviciului Județean Cluj al Arhivelor Naționale
Adresa: Cluj-Napoca, Str. Mihail Kogălniceanu nr. 10, cod 400084, jud. Cluj
Telefon: 0264/598 979
Fax: 0264/598.979
E-mail: cluj@arhivelenationale.ro
Caut cartea de munca dar acolo la arhive nacionales nu detin carti de munca
Ei va pot spune unde se afla arhiva ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva ifet (umtcf) cluj-napoca Olimpiu_24 Olimpiu_24 Bună ziua. Aș avea nevoie de o serie de informații legate de locația arhivelor UMTCF (IFET) Cluj, în vederea obținerii unor adeverințe necesare ... (vezi toată discuția)
Arhiva trust constructii industriale gheniga gheniga Buna seara.Rog foarte frumos,cne imi poate spune unde este arhiva fostului Trust de constructii industriale Cluj Napoca-santierul Someseni Va multumesc ... (vezi toată discuția)
Unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în perioada ... Alina Farkas Alina Farkas unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în perioada 1983-1993.la firma S.UT. A(Statia de utilaje transport și automobile) Cluj. întreb pt un ... (vezi toată discuția)