Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în perioada ...

unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în perioada 1983-1993.la firma S.UT. A(Statia de utilaje transport și automobile) Cluj. întreb pt un unchi. multumesc
Incercati la :
Direcţia Judeţeană Cluj a Arhivelor Naţionale
Adresa: Cluj-Napoca, Str. Mihail Kogălniceanu nr. 10, cod 400084, jud. Cluj
Telefon: 0264/598 979
Fax: 0264/598.979
E-mail: cluj@arhivelenationale.ro