Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Examen inspectori antifrauda
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Examen inspectori antifrauda

Buna ziua!
As avea o intrebare in legatura cu concursul organizat pentru ocuparea posturilor de inspectori antifrauda:locuiesc la Targu Mures, unde se da examenul, unde se depun dosarele si unde se sustin examenul psihologic si cel de inteligenta!!
Va multumesc!
Dosarele se pot depune de luni pana vineri, intre orele 8:30 - 17:00 (luni – joi) si 8:30 - 14:30 (vineri), la sediul ANAF din Piata Alba-Iulia nr.6, bloc I5, sector 3, parter (in dreapta), sala de sedinte. Termenul limita pana la care se poate aplica este 12 februarie 2014.

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...