avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1654 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Examen inspectori antifrauda
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Examen inspectori antifrauda

Buna ziua!
As avea o intrebare in legatura cu concursul organizat pentru ocuparea posturilor de inspectori antifrauda:locuiesc la Targu Mures, unde se da examenul, unde se depun dosarele si unde se sustin examenul psihologic si cel de inteligenta!!
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:15, 7 Februarie 2014
Dosarele se pot depune de luni pana vineri, intre orele 8:30 - 17:00 (luni – joi) si 8:30 - 14:30 (vineri), la sediul ANAF din Piata Alba-Iulia nr.6, bloc I5, sector 3, parter (in dreapta), sala de sedinte. Termenul limita pana la care se poate aplica este 12 februarie 2014.

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs dgaf ContSters294253 ContSters294253 ULTIMA ZI DE DEPUNERE DOSARE ESTE MIERCURI, ADIVA 02.10.2013? SI EU SUNT GALATI, UDE TREBUIE SA DEPUN DOSARUL , LA BUCURESTI? (vezi toată discuția)
Somaj pentru absolventa a facultatii de medicina linda-melinda linda-melinda Buna ziua! Sunt absolventa facultatii de medicina din Targu- Mures an 2019. As avea intrebarea daca am dreptul la somaj in cazul meu . Am examen de rezidenta ... (vezi toată discuția)
Probleme cu scoala de soferi AndreiIonescu0405 AndreiIonescu0405 Buna ziua. Vă rog din suflet sa ma ajutați. Pe data de 21.12.2018 m-am înscris la o scoala de șoferi foarte veche și renumită de la mine din zonă. ... (vezi toată discuția)