Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... rata scuter- marire comisioane si dobanzi
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

rata scuter- marire comisioane si dobanzi

buna seara.in 2008 mi-am luat un scuter in rate prin banc post.si as dori un raspuns la urmatoarea intrebare.in contractul facut cu cei de la care mi-am luat scuterul mi-au pus ca sunt casatorit,ca sunt proprietar de autoturism si ca sunt proprietar de 2 carduri de credit ceea ce nu este adevarat.plus ca in contracul facut cu dansii este scris negru pe alb ca comisionul lunar de administrare cont este de 3 lei iar acum este de 4.5 dupa care rata dobanzii retragere numerar era de 26,9 la suta iar acum este de 31,4 la suta,vreau sa mentionez ca rata mea era pe 5 ani si sau facut 6 si nu am reusit sa o termin.m-au terminat cu dobanzile.nu mai fac fata sa platesc mai ales ca am ramas fara servici,contul meu este adminstrat de ERB retail services.:(
In momentul cand ati semnat contractul la unitatea bancara nu ti constatat erorile invocate acum ?
Referitor la comisionul majorat, ati semnat act aditional la contract ?
ynocentta, utilizator