Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Casa de marcat electronica
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Casa de marcat electronica

Sunt PFA si desfasor activitate de comert cu amanuntul.Sunt abligat sa folosesc casa de marcat cu jurnal electronic sau o pot folosi in continuare pe cea cu role de hartie?
Inca nu a intrat in vigoare o lege care sa reglementeze obligativitatea folosirii acelor case de marcat cu jurnal electronic asa ca folositi-o pe cea veche.