Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... lnscriere dataprotection
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

lnscriere dataprotection

Buna ziua!

Va rog sa imi recomandati un consultant care sa ma ajute sa inscriu un site pe www.dataprotection.ro (Autoritatea Naţională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal).

Multumesc.
adrianapirsoaga@yahoo.com
Credeti ca o solutie ar fi sa trec domeniul pe PFA? E contractul "de transfer al proprietatii siteului" de care vorbiti?