Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN magazin cadouri
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN magazin cadouri

Care este codul CAEN pentru un magazin de cadouri? Va multumesc.
Cod CAEN pentru Activitati de ambalare 8292

Această clasă include:
-activităţi de ambalare pe bază de tarif sau comision, indiferent dacă sunt sau nu implicate procese automatizate:
- îmbutelierea lichidelor, inclusiv băuturi şi alimente
-ambalarea corpurilor solide (ambalarea în blistere, acoperirea cu folie etc.)
-ambalarea securizată a produselor farmaceutice
-etichetarea, ştampilarea şi imprimarea
-împachetarea coletelor şi cutiilor de cadouri