Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Abonament telefonie mobila
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Abonament telefonie mobila

Daca am incheiat un abonametn cu o firma de telefonie mobila pe o periada de 24 de luni pot renunta inainte de incheierea perioadei contractuale la acesta?
Sigur ca puteti, ins ale datorati despagubiri, vedeti ce v-ati asumat prin contract in caz de renunatare unilaterala.