avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 553 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Abonament telefonie mobila
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Abonament telefonie mobila

Daca am incheiat un abonametn cu o firma de telefonie mobila pe o periada de 24 de luni pot renunta inainte de incheierea perioadei contractuale la acesta?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 12:36, 15 Februarie 2014
Sigur ca puteti, ins ale datorati despagubiri, vedeti ce v-ati asumat prin contract in caz de renunatare unilaterala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract telefonie zsoli71 zsoli71 Buna ziua, Cat de legal este sa se finalizeze un contract de telefonie mobila prin discutie telefonica? Un prieten a fost sunat cu un an in urma de la ... (vezi toată discuția)
Reziliere contract orange romania Robert Marian Robert Marian Dragi colegi ma puteti ajuta sa imi intocmesc o cerere cu suport juridic pe care sa o depun la Orange Romania si sa imi reziliez contractul cu ei. Pe scurt, in ... (vezi toată discuția)
Reziliere contract orange adga adga Buna ziua, In Noiembrie 2017 am facut un contract cu Orange pe un abonament ME43 langa care am cumparat si un telefon Iphone 8, abonamentul fiind pe 24 ... (vezi toată discuția)