avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa de prima inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa de prima inmatriculare

Buna ziua,

As dori sa stiu si eu pentru o masina Volkswagen Golf 3 inmatriculata in Romania in anul 2008 luna Iulie, cum s-ar putea recupera banii de la stat pe taxa de prima inmatriculare din prezenta data de mai sus ?

Alte discuții în legătură

Taxa de mediu pentru un autoturism inmatriculat in2008 romania si recuperata de primul proprietar VIOPAUN VIOPAUN Buna ziua, Am nevoie sa imi comunicati daca mai trebuie sa platesc taxa de mediu in situatia prezentata mai jos: Am achizitionat un autoturism ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto masina noua renault renault Buna ziua. In luna mai am inmatriculat o masina noua, cumparata din Romania, platind taxa de poluare. Inteleg ca taxa ar putea fi recuperata de la stat. Ma ... (vezi toată discuția)
Cat costa inmatricularea unei masini volkswagen golf 3? maxianradu maxianradu Cat costa inmatricularea unei masini volkswagen golf 3 diesel fabricata pana in anul 2002??? va multumesc (vezi toată discuția)