Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Intrebare HG 836/2013
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Intrebare HG 836/2013

beneficiaza toti detinutii de reanalizarea sentintelelor confotm HG836/2013...

reanalizarea dosarelor de penitenciar s-a realizat deja.
comisiile au vazut toate sentintele si , daca au considerat ca se impune sesizarea pentru reducerea pedepsei au si fact-o deja.