Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sentinta irevocabila
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Sentinta irevocabila

Buna ziua,
azi am avut un proces la Inalta Curte de Casatie , sectia civila, privind recursul unei perimari impotriva Curtii de Apel Bucuresti.Am primit citatia abia ieri dupa amiaza pentru ziua de azi.Nu m-am prezentat si am scris o cerere ,pe care am trimis-o pe fax, in care am invocat articolul 89 c.pr.civ.Am atasat si citatia pe fax, cu data postei de ieri.
Recursul mi s-a respins ca nefondat, Irevocabil.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, sa imi spuneti unde as mai avea cale de atac, ..daca mai am cale de atac....Dupa redactare sau pana la redactarea hotararii ?...

Va multumesc anticipat pentru ajutor!
doraly10, utilizator
Completez cu faptul ca procesul mentionat mai sus , perimat ieri, este in Legea 10/2001.

Va multumesc, astept raspuns....