Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Declaratia 205 la asociatia de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Declaratia 205 la asociatia de proprietari

buna seara...sunt administrator de bloc pfa...trebuie sa depun dec
laratia 205?
Declaraţia se completează şi se depune de către plătitorii de venituri care au obligaţia calculării, reţinerii şi virării impozitului pe veniturile cu regim de reţinere la sursă a impozitului

Adica daca ati avut angajati si ati retinut impozit, trebuie depusa