Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Data depunerii cererii la casa de pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Data depunerii cererii la casa de pensii

In situatia unei persoane care anul acesta in martie indeplineste conditiile de pensionare anul acesta pe 25 martie cand isi poate depune dosarul.. in luna martie sau dupa implinirea varstei?
Începând cu data îndeplinirii condițiilor, adică începând cu data de 25 martie.