Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Titlu de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Titlu de proprietate

Buna ziua
Am un titlu de proprietate emis in anul 1998,emis in baza Legii18, cum il pot contesta fiind emis gresit.
Cu deosebita considerație.
Va multumesc anticipat.
nicom70, utilizator
La instanta se solicita constatarea nulitatii absolute, eventual partiale, a titlului.
Mai depinde si ce anume e gresit la el.
Multumesc frumos pentru raspunsurile dvs
Exista o sucesiune in care intreaga masa succesorala ii revine unei singure persoane iar Titlu de proprietate este emis pe 6 persoane