Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare

Daca o persoana este incadrata cu studii medii in luna martie 2014. In luna iulie 2014 in situatia in care va termina facultatea si va obtine diploma de licenta se poate trece pe studii superioare. Va multumesc
Despre ce sector este vorba , bugetar sau privat?
bugetar
Se poate solicita transformarea postului respectiv dupa absolvirea facultatii.
freeelis a scris:

Se poate solicita transformarea postului respectiv dupa absolvirea facultatii.

in completare as dori sa adaug ca promovarea se face in urma unui examen conf . HG286/2011 titlul II