Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Ordonanta privind salariile
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Ordonanta privind salariile

A aparut ceva sapt. trecuta pe site ca slariile urmeaza a se rotunji ca urmare a aparitiei RON si a denominarii.Stie cineva daca s-a publicat ordonanta sau daca a mai aparut ceva in sensul asta.
Pana la M.Of-ul NR.489/9 iunie nu s-a publicat nimic oficial.Poate trebuie sa apara..
A aparut OUG 47 din 10 Iunie.Publicat in M.Of.
MOf 492 din 10 iunie 2005