avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Va rog sa imi raspundeti - raportare 2013-
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Va rog sa imi raspundeti - raportare 2013-

Buna ziua. Am o mare nelamurire in legatura cu raportarea ce trebuie transmisa pana pe 30 martie. Utilitatile si anume apa-canal, gazul, electrica si apatermul trebuiesc trecute ca valori in raportare?

Alte discuții în legătură

Debransare doar de la apa calda stefan_8844 stefan_8844 Datorita facturii imense survernite la apa calda am luat deciza sa ma debransez de la apa calda. De la societatea de furnizare am inteles ca ma pot debransa ... (vezi toată discuția)
Clarificare "branşamentelor autorizate şi definitive" din legea 7 / 2020 semperfide semperfide Buna ziua, As dori o clarificare cu legatura la sintagma \"branşamentelor autorizate şi definitive\" din legea 7/2020 pentru ca sunt in proces de ... (vezi toată discuția)
Furnizorul de apa rece nu vrea sa-mi faca conectare separata iulia_79 iulia_79 Doresc sa-mi fac bransament individual la apa rece, in schimb societatea in cauza nu-mi accepta dosarul pentru ca trebuie automat sa ma debransez si de la apa ... (vezi toată discuția)