avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa poluare

buna ziua sint persoana cu invaliditate si handicap gradul1va intreb daca vreau sa inscriu omasina adusa din strainatate pe numele meu si nu am carnet de conducere beneficiez de scutirea taxei de poluare mentionez ca masina va fi condusa de sotul meu va multumesc si va doresc o zi buna

Alte discuții în legătură

Taxa poluare cibite cibite Vreau sa inscriu o masina adusa din Germania ,dar vreau sa o inscriu pe numele tatalui meu care beneficieaza de o pensie de handicap ,grad : accentuat ... (vezi toată discuția)
Taxa poluare oltiemoke oltiemoke buna ziua sint pensionara de invaliditate gr1 si handicap daca vreau sa inscriu o masina adusa din strainetate pe numele meu ce taxe trebuie sa platesc va ... (vezi toată discuția)
Scutire taxa mediu ovidiux ovidiux Buna ziua, am 25 de ani si permis de aprox 2 ani, certificat de handicap accentuat permanent (probleme cu auzul - protezat). conform legii 448/2006 deduc ... (vezi toată discuția)