Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recurs

In cadrul unui proces de litigiu, in instanta am castigat, iar la recursul formulat de societate la Curtea de Apel Ploiesti, am pierdut. Cum pot vedea motivarea deciziei doaerece am inteles ca nu o voi primi acasa? Multumesc anticipat!
Dupa redactarea si motivarea hotararii judecatoresti (30 zile de la pronuntare) mergeti la Curtea de apel si solicitati o copie de pe aceasta.