avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 762 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... VREAU UN RASPUND URGENT
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

VREAU UN RASPUND URGENT

Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta .
Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde provin bani.I„am ridicat m„am intalnit cu un neam de alui i„am dat bani si am plecat acasa,
Dupa 1 an am primit o citatie din alt oras de la politie cu inselaciune in calitate de suspect,aveti idee ce pot pati
Ultima modificare: Marți, 18 Martie 2014
marius2o14, utilizator
Cel mai recent răspuns: marius2o14 , utilizator 22:27, 18 Martie 2014
marius2o14 a scris:

Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta .
Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde provin bani.I„am ridicat m„am intalnit cu un neam de alui i„am dat bani si am plecat acasa,
Dupa 1 an am primit o citatie din alt oras de la politie cu inselaciune in calitate de suspect,aveti idee ce pot pati


Sa precizez ca nu am niciun dosar cazieru il am curat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Suspect în dosar de înselaciune Darius2o14 Darius2o14 Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta . Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde ... (vezi toată discuția)
Am fost acuzat pe nedrept de furtul unui telefon. cum pot să îmi dovedesc nevinovăția? szucsbogdan szucsbogdan Buna seara. Am fost acuzat pe nedrept de furtul unui telefon. Acum cateva zile am fost chrmat la politie pentru a nu fi nevoiti sa imi trimita citatie. Totul a ... (vezi toată discuția)
Inselaciune caraba1 caraba1 daca are cineva cunostinte despre vreun caz de inselaciune prin sms?il rog daca poate sami zica ce au patit inculpatii (vezi toată discuția)