Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... VREAU UN RASPUND URGENT
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

VREAU UN RASPUND URGENT

Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta .
Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde provin bani.I„am ridicat m„am intalnit cu un neam de alui i„am dat bani si am plecat acasa,
Dupa 1 an am primit o citatie din alt oras de la politie cu inselaciune in calitate de suspect,aveti idee ce pot pati
marius2o14, utilizator
marius2o14 a scris:

Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta .
Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde provin bani.I„am ridicat m„am intalnit cu un neam de alui i„am dat bani si am plecat acasa,
Dupa 1 an am primit o citatie din alt oras de la politie cu inselaciune in calitate de suspect,aveti idee ce pot pati

Sa precizez ca nu am niciun dosar cazieru il am curat