Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Suspect în dosar de înselaciune
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Suspect în dosar de înselaciune

Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta .
Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde provin bani.I„am ridicat m„am intalnit cu un neam de alui i„am dat bani si am plecat acasa,
Dupa 1 an am primit o citatie din alt oras de la politie cu inselaciune in calitate de suspect,aveti idee ce pot pati

Sa precizez ca nu am niciun dosar cazieru il am curat
Ce se poate intampla daca nu ma prezint nu sunt vinovat si nu am venit sa ajung eu pana acolo
Darius2o14, utilizator