avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1038 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Suspect în dosar de înselaciune
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Suspect în dosar de înselaciune


Salut as dori si eu sa stiu ce primesc pentru chestia asta .
Acum 1 an am fost sunat de un prieten si am fost rugat sa ridic niste bani nu stiam de unde provin bani.I„am ridicat m„am intalnit cu un neam de alui i„am dat bani si am plecat acasa,
Dupa 1 an am primit o citatie din alt oras de la politie cu inselaciune in calitate de suspect,aveti idee ce pot pati

Sa precizez ca nu am niciun dosar cazieru il am curat
Cel mai recent răspuns: Darius2o14 , utilizator 21:23, 21 Martie 2014
Ce se poate intampla daca nu ma prezint nu sunt vinovat si nu am venit sa ajung eu pana acolo
Ultima modificare: Vineri, 21 Martie 2014
Darius2o14, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ncp - inselaciune premeditata maiaB maiaB Buna ziua! Intrebare: cum se pedepseste INSELACIUNEA PREMEDITATA ( ma refer la bani primiti si scutiti din alte plati pt servicii neonorate voit, exista probe ... (vezi toată discuția)
Articol inselaciune codrut_777 codrut_777 Care este articolul din noul cod penal care face referire la inselaciune? (vezi toată discuția)
Salut. ce ai putea pati din punct de vedere legal daca te pretinzi ... Anonim???? Anonim???? Salut. Ce ai putea pati din punct de vedere legal daca te pretinzi matrimoniala pe publi24 si ,,oferi” servicii web, primesti banii prin transfer bancar si ... (vezi toată discuția)