Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cod COR 2014 - care e ultima versiune?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cod COR 2014 - care e ultima versiune?

Are cineva COR 2014 actualizat cu ultimele modificari?
Folositi-l pe cel din programul revisal. Oricum cand introduceti CIM in revisal va trebui sa respectati codurile de acolo pentru a putea face operatiunea.
Probabil ca intr-un program legislativ gasiti codul COR actualizat.