Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Demisie la zi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Demisie la zi

in cazul in care doresc schimbarea locului de munca,iar noul angajator cere incadrarea repede se poate pleca cu demisia la zi? multumesc!
ok,multumesc!
O alta varianta :
Exista si posibilitatea ca raportul de munca sa se incheie prin demisie, chiar daca ati lipsit nemotivat in perioada preavizului.