Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare D112 pentru srl-d cu 6 salariati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare D112 pentru srl-d cu 6 salariati

Buna tuturor!
Cum calculez si ilustrez in D112 (trimestrial) contributiile angajatorului la CAS si Fd,risc si accidente pt 2 salariati.(cf OUG6/2011 angajatorul e scutit la plata CAS +fd.risc pt max 4 salariati).Mentionez ca toti salariatii au sal.min pe economie.Multumesc,Angela
Peste 3 salariati nu este D 112 lunar?