Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Restituire taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Restituire taxa auto

Buna ziua. In anul 2012 am achizitionat din Romania, in leasing, un autoturism. Pot solicita in instanta recuperarea taxei de inmatriculare platita? Va multumesc
Taxa de poluare ,,,,ma scuzati