Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Amenzi, prescriere
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Amenzi, prescriere

Buna ziua!
Imi poate spune cineva daca o amenda se administrativa se poate prescrie in ce conditii si dupa cit timp!
Multumesc!
Dupa 5 ani, dar nu va bazati ca va lasa statul sa se prescrie.