Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ANRP
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ANRP

In cat timp de la emiterea Titlului de despagubire se emit Titlurile de plata de catre ANRP.Eu mai trebuie sa solicit ceva sau ANRP emite titlul si transmite la MF?
Pe care Lege ati primit titlul de despagubire ? Intrati pe pagina ANRP si acolo alegeti legea de care beneficiati si aveti si comunicatele de presa ale ANRP plus o pagina de relatii cu ei .. deci informatia va fi cea mai de la sursa... succes...
pe legea 10