Forum Discuţii juridice Executare silită Taxa timbru executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Taxa timbru executare silita

buna ziua Astazi am primit o adresa de la judecatorie in care mi se comunica sa achit o taxa de timbru judiciar in suma de 90 lei ,si de a formula in conditiile legii, cererea de acordare a facilitatilor la taxa de timbru.Despre ce cerere este vorba si ce facilitati? Daca ma puteti ajuta cu un model de cerere . Multumesc!
am nevoie de o fotocopie a citatie pentru un raspuns