avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1831 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Felicitari definitivilor
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Felicitari definitivilor

Afisate pe site-ul Bar-ului Bucuresti rezultatele la examenul de definitivat sesiunea 2009.
Felicitari admisi, mult succes celor care vor contesta rezultatele.

[ link extern ]

=D>
felicitari =D>
stie cineva cum e la recorectare? cat de indulgenta e comisia de recorectare? eu am obtinut note peste 8 la baza si materia asociata, plus la cele doua materii optionale. in schimb la lege am luat 3. nu imi explic cum dar... se paote ca in urma recorectarii sa mi se acorde cele 3 puncte de care am nevoie pt a fi admisa?
Ideea e sa contestati in cazul in care considerati ca nota 3 este ... mai mult decat...putin, ca sa zic asa...
Mult succes :) (daca mai sunteti intermenul de a contesta, bineinteles)
Am depus contestatia la timp. Acum astept raspunsul. Vroiam sa stiu cam cum e la recorectare...
Deci cum a fost? S-au afisat rezultatele finale.

Alte discuții în legătură

Regulament concurs - recorectarea tuturor lucrarilor dupa o contestatie alinedelea alinedelea Daca in cadrul unui concurs la o companie de stat pentru ocuparea unor posturi, dupa corectarea si afisarea rezultatelor, comisia centrala in urma unei ... (vezi toată discuția)
Despre contestatii cosmincebuc cosmincebuc Buna ziua. In primul rand tin sa ii felicit pe colegii alaturi de care am sustinut examenul de admitere in barou, care au luat examenul. Din nefericire, sunt ... (vezi toată discuția)
Sanctiune in cazul nerespectarii procedurii operationale alinedelea alinedelea Intr-o societate pe actiuni cu capital majoritar de stat, s-a tinut un concurs pentru ocuparea unor posturi vacante.Dupa afisarea rezultatelor, comisia de ... (vezi toată discuția)