Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Probleme accesare reges.inspectiamuncii.ro
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Probleme accesare reges.inspectiamuncii.ro

Am facut o modificare in revisal si incerc sa urc registrul pe portalul reges.inspectiamuncii.ro.
Site-ul nu se mai incarca deloc.
E vreo problema generala, sau doar la mine e problema. Am incercat sa intru de pe 2 browsere de internet.
Au fost probleme de natura tehinica pe portalul inspectiei muncii pentru preluarea REVISAL-ului. Acum functioneaza.