avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 868 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Probleme accesare reges.inspectiamuncii.ro
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Probleme accesare reges.inspectiamuncii.ro

Am facut o modificare in revisal si incerc sa urc registrul pe portalul reges.inspectiamuncii.ro.
Site-ul nu se mai incarca deloc.
E vreo problema generala, sau doar la mine e problema. Am incercat sa intru de pe 2 browsere de internet.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:40, 16 Aprilie 2014
Au fost probleme de natura tehinica pe portalul inspectiei muncii pentru preluarea REVISAL-ului. Acum functioneaza.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Export revisal mitrofan emilia mitrofan emilia Nu se poate face exportul din versiunea noua a revisalului. Daca a reusit cineva va rog sa ne explice si noua. Multumesc. (vezi toată discuția)
Listare din registrul de evidenta al salariatilor- reges Georgidani Georgidani As dori sa ma informati cum se listeaza din Reges, mi s-a cerut de la banca o copie si contabila societatii unde sunt angajata nu stie sa listeze, a putut doar ... (vezi toată discuția)
Contracte de munca dan61 dan61 Va rog sa mi spuneti care este procedura de a inregistra o asociatie de proprietari la ITM si ANAF pentru contractele de munca si contractul de mandat? ... (vezi toată discuția)