Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ridicare auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ridicare auto

Pasi necesari de urmat pt contestarea procesului verbal..Costuri necesare si consecinte daca pierd platesc cheltuieli de judecata ?...Motiv specificat parcare pe trotuar fara spatiu minim de un metru pt trecerea pietonilor . Platit taxa plus amenda
O sa va expun metoda pasilor necesari printr-un model de contestatie ce a fost conceput de domnul profesor avocat Gheorghe PIPEREA si a stat la baza castigarii unui proces.
Costurile vor fi minime la tribunal, daca nu va angajati avocat si faceti singur(a) toate demersurile necesare. Bine-nteles ca daca pierdeti va trebui sa platiti tot ceea ce va trebui platit, inclusiv cheltuielile de judecata. Va trebui sa adaptati modelul la situatia concreta a dumneavoastra.

Pasii de urmat si alte informatii utile le gasiti la adresa urmatoare :
[ link extern ]

[E suficient ca ati pus link-ul]
Admin, administrator