Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hartuire prin telefon
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Hartuire prin telefon

Cum pot stopa hartuirea prin intermediul telefonului? De trei zile sunt sunat de o persoana cunoscuta care-mi aduce injurii si amenintari. Sunt mai multe apeluri pe zi.
Nu mai raspundeti.
Puteti depune plangere la politie.