Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reluare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reluare CIM

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cum operez un contract de munca a unei salariate care si-a dat demisia de la firma si dupa 2 saptamani s-a razgandit si vrea sa se intoarca, cum e cel mai corect de operat in revisal tinand cont ca i-am operat incheierea contractului, ca acte trebuie facute, va multumesc!
In acest caz, are continuitate.
Anularea o puteti face cat mai repede posibil sau imediat dupa emiterea deciziei de revocare a deciziei prin care s-a incetat c.i.m.
ma puteti ajuta cu un model de decizie de revocare a deciziei prin care s-a inceiat c.i.m