Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratie fara CD
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratie fara CD

Am depus in ianuarie 390 si 301 fara CD si acum am realizat ca trebuia sa depun cu CD. Ce riscuri sunt?
Se considera nedepuse declaratiile.Banuiesc ca le-ati depus prin posta.
Contabilitate sector 4 evoCONTA, Contabil