Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Servicii facturate din China
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Servicii facturate din China

Buna ziua , sunt platitor de tva si am primit o factura de servicii din China, va rog sa ma ajutati cu o monografie contabila in aceasta speta , mai ales in legatura cu tva
nu are treaba cu tva-ul.
posibil cei care eu emis factura , sa fie vre-un punct de lucru din vama Romana .