Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Completare decl.318
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Completare decl.318

Buna ziua, am completat decl.318 pentru recuperare tva la combustibil achizitionat din ue , am completat cod 1 la inf financiare - cu explicatia combustibil - si am primit de la anaf respins cu mentiunea '"SUBCOD ERONAT SAU NECOMPLETAT".
In CF sunt mentionate numai coduri nu si subcoduri. Unde se gaseste aceasta subclasificare?
MULTUMESC ANTICIPAT!
Ioan Petru Butariu, Contabil