Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Unde se pot vedea hotararile CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Unde se pot vedea hotararile CEDO

buna seara va rog sa-mi spuneti unde se pot vedea hotaririle cedo ?
Stimat forumist,

Hotărârile CEDO se pot vedea pe portalul Curții, respectiv

[ link extern ]

Accesați secțiunea HUDOC și puteți citi orice hotărâre, precum și anumite Decizii - cele pronunțate în cauze comunicate.

Cu stimă.
multumesc stiam ca dvs o sa raspundeti.va doresc multa santatate si stima pentru raspunsurile care le oferiti multor persoane